اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران منطقه جماران

اجاره آپارتمان مبله در تهران بلوار میرداماد
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵
خیابان آجودانیه
تیر ۱۵, ۱۳۹۵

اجاره آپارتمان مبله در تهران منطقه جماران

اجاره اپارتمان مبله در تهران

جماران که نام محله ای در شما شهر تهران است و از مناطق شمیرانات محسوب می شود و در موقعیت بسیار خوبی از نظر اب و هوایی و امکانات قرار دارد، دارای اجاره آپارتمان مبله خوبی برای مسافران شهر تهران است. اجاره اپارتمان مبله در تهران در منطقه جماران و شمیرانات به دلیل دسترسی ساده به دیگر مناطق تهران دارای کشش بسیاری است. از جمله منظریه که در غرب جماران است و در جنوب آن دزاشیب و در شرق آن حصارک و نهایتاً در غرب آن امامزاده قاسم واقع شده است.

اجاره آپارتمان مبله در این منطقه به دلیل آب و هوای خوب و معتدل و آلودگی پایین مورد علاقه بسیاری از افراد است. سازمان ها، شرکت ها و موسسات بزرگ برای میهمانان داخلی و خارجی خود جهت پذیرایی و رزرو آپارتمان یا سوئیت این منطقه را در اولیت کاری خود قرار می دهند.

نسبت به موقعیت جغرافیایی و اجتماعی و فرهنگی منطقه شمیرانات و جماران اجاره آپارتمان مبله در تهران در این منطقه از رنج مطلوب و قابل قبولی محسوب می شود. اجاره آپارتمان مبله در این منطقه تهران با نمای بیرونی زیبا و بسیار مدرن همراه است. جلوه زیبای درونی و دکوراسیون شیک به همراه امکانات و تجهیرات خدماتی و رفاهی کامل از ویژگی های خاص آپارتمان های این منطقه محسوب می شود.

آنچه از داشتن یک موقعیت خوب باید وجود داشته باشد در اجاره اپارتمان مبله در تهران در این منطقه فراهم است. امکانات لازم و مفید برای یک اقامت راحت و بی دغدغه برای مسافران در نظر گرفته شده است، از یک آشپزخانه کامل به همراه تمام امکانات، یخچال، ماکروفر، کابینت، میز و وسایل غذاخوری، اتاق های خواب و تخت خواب، کمد و مبلمانی شیک، تلویزیون، سرویس بهداشتی تمیز، ابگرم کن و تجهیزات سرمایسی و گرمایشی مناسب که از ملزومات است و دیگر لوازم مورد نیاز محسوب می شود.

انبار برای قرار دادن وسایل اضافه خود در اجاره آپارتمان مبله در جماران در نظر گرفته شده است و در اختیار شما می باشد، پارکینک و درب اتوماتیک برای پارک اتومبیل شخصی یا کرایه ای شما فراهم گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *