اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد
اسفند ۱۲, ۱۳۹۵
اجاره آپارتمان مبله در شهران
اسفند ۲۳, ۱۳۹۵

اجاره آپارتمان مبله در الهیه

اجاره آپارتمان مبله در تهران

الهیه یکی از بهترین مناطق در شمال تهران است. یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره آپارتمان مبله به شمار میرود. الهیه به دلیل بالا بودن ارتفاعش نسبت به سایر نواحی شهر تهران دارای ویو بهتری نسبت به سایر مناطق میباشد. در این منطقه شما به تمامی تهران دید کاملی دارید. در الهیه اتوبانهای زیادی جود دارد که این خود باعث راحتی در رفت آمد در این منطقه میشود.

در این ناحیه ساختمانهای دیپلماتیک متعددی قرار دارد که محل اقامت افراد خارجی بسیاری در این منطقه میباشد. با اجاره  آپارتمان مبله در این منطقه شما همسایه این افراد در این منطقه خواهید شد که این خود یکی از امتیازات اصلی این منطقه به شمار میرود. تاریخچه این منطقه بسیار وسیع میباشد. نام قدیم این منطقه خور آذین بوده است سپس در زمان امین الدوله این اراضی توسط میرزاجعفرحکیم الهی خریداری شد و وی به آبادانی این منطقه پرداخت. در زمان ناصرالدین شاه قاجار نیز در این منطقه یک کارخانه کبریت سازی هم افتتاح گردید که آن هم به کوششهای فراوان میرزاجعفرحکیم الهی شکل گرفت.

الهیه دارای باغهای زیبا و معروفی میباشد که از این نظر این منطقه را برای اجاره آپارتمان مبله در تهران بسیار شگفت انگیز کزده است. از جمله باغهای مهم این منطقه میتوان به باغ شرکت نفت که هنوز هم وجود دارد اشاره نماییم.

این محله دارای موزه ها و کاخ های متعدی نیز میباشد که از جمله مهمترین موزه های این منطقه میتوانیم به موزه دکتر حسابی و موزه موسیقی ایران اشاره نماییم. همانطور که در بالا اشاره شد چندین سفارت خانه مهم نیز در این منطقه وجود دارد که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره مینماییم:

۱- سفارت خانه سوئیس

۲- سفارت خانه دانمارک

۳- سفارت خانه بلژیک

۴- سفارت خانه فنلاند

۵- سفارت خانه مالزی

۶- سفارت خانه مصر

۷- سفارت خانه آلمان و روسیه

پس میتوانیم نتیجه بگیریم این منطقه میتواند یکی از مناطق ایده آل برای اجاره آپارتمان مبله در تهران نسبت به خیلی از مناطق دیگر باشد. این گزارش کوتاهی بود از منطقه الهیه تهران امیدواریم که مورد توجه شما دوستان گرامی قرار گرفته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *