اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در تجریش
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در گیشا
خرداد ۱۹, ۱۳۹۶

اجاره آپارتمان مبله در شهر زیبا

اجاره آپارتمان مبله در تهران

با سلام و درود خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز وب سایت نظام مبله. با شماییم با یکی دیگر از مطالب آموزشی در خصوص محله های تهران و اینبار محله شهر زیبا را جهت اجاره آپارتمان مبله بررسی خواهیم کرد. پس از شما دعوت میکنیم تا پایان مارا همراهی نمایید.

شهر زیبا یکی از محله های قدیمی شهر تهران واقع در شمال غربی پایتخت و امروزه در منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده است. این محله به دلیل قدمت بسیار زیاد از گذشته افراد سرشناس و بزرگی در آن سکونت داشته اند. کشاورزی و دامداری جزء حرفه ی اصلی مردم این مناطق به شمار میرفته. یکی از زیباترین و بی نظیر ترین جاذبه های این منطقه باغات توت در آن میباشد که همه ساله توت بسیاری از نقاط کشور و تهران را تامین میکند. در فصل برداشت افراد بسیاری برای استفاده از مناظر زیبای آن و میل کردن توت به این منطقه مراجعه میکنند.

ساکنین این محل با گذر رمان تغییرات بسیاری کرده اند. کم کم شغلهای کشاورزی و دامداری جای خود را به اجاره آپارتمان مبله در تهران داده است و دیگر افراد کمی پیدا میشوند که از راه کشاورزی و دامداری روزگار خود را بگذرانند.

در سالهای گذشته این منطقه دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است.تا پیش از سال ۱۳۸۰ شهر زیبا را بلوک انتهایی بلوار آیت الله کاشانی میدانستند، اما با گذشت سالهای زیاد با ورود انبوه سازان و گسترش شهر نشینی این محل دستخوش تغییرات بسیاری شد بطوریکه باغات توت بسیاری در این محل تخریب و بجای آن آپارتمان مبله در این مناطق رشد پیدا کرد.

 

اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران

 

یکی از مهمترین مناطقی که از گذشته تا به امروز تغییرات چندانی پیدا نکرده است، یازارچه شهر زیبا میباشد که این بازارچه به عنوان نمادی از گذشته ی این منطقه به جساب می آید. یکی از مهمترین خیابانهای شهر زیبا خیابان نیلوفر میباشد که منطقه مرفه نشین این بخش به حساب آمده و اکثر اجاره آپارتمان مبله در تهران در این قسمت واقع شده است. این بخش با سرعت سرسام آوری در حال رشد و انبوه سازی میباشد.

با گسترش شهر نشینی و انبوه نشینی در این منطقه نیازهای مردم نیز تغییر پیدا کرده است و مراکز خرید بزرگ و متنوعی در اطراف محله شهر زیبا ساخته شده است. اگر بخواهیم چند نمونه از این مراکز را نام ببریم میتوانیم به مراکز تجاری سمرقند، فروشگاه مواد غذایی هایپر استار و مجتمع تجاری تیراژه را نام ببریم.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *