اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در شهرک آپادانا

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در گیشا
خرداد ۱۹, ۱۳۹۶
اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در قلهک
تیر ۲۲, ۱۳۹۶

اجاره آپارتمان مبله در شهرک آپادانا

اجاره آپارتمان مبله در تهران

با سلام خدمت شما بازدیدکنندگان وب سایت نظام مبله با شماییم با یکی دیگز از پستهای آموزشی در خصوص اجاره آپارتمان مبله در تهران از شما تقاضا میشود تا پایان مارا همراهی نمایید. شهرک آپادانا یکی از محله های غرب تهران میباشد و در ناحیه شش شهرداری منطقه پنج تهران واقع شده است. این شهرک در سمت جنوبی اتوبان تهران – کرج و در قسمت شرقی شهرک اکباتان تهران واقع شده است.

موقعیت استراتژیک این شهرک به گونه ای است که از سمت غرب به شهرک اکباتان، از سمت بخش جنوبی به خیابان و کوچه بیمه و از سمت شمالی به اتوبان تهران کرج ختم میشود. یکی از مزیتهای مهم این شهرک قرار گرفتن ترمینال ها و پایانه های پارک سوار تهران در این منطقه میباشد که این خود باعث میشود اهالی منطقه به تمامی نقاط دسترسی راحت و سریع داشته باشند.

وجه تسمیه نام این شهرک از کاخ آپادانا در تخته جمشید گرفته شده است.

در خصوص تاریخ بوجود آمدن این شهرک میتوان به سال ۱۳۵۰ اشاره کرد. در آن سال بانکی به نام بانک رهنی با همکاری یک شرکت فرانسوی اقدام به اخذ مجوز جهت ایجاد آپارتمانهایی در این مناطق نمود. در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در ایران پیمانکاران فرانسوی این پروژه عظیم شهرسازی را نیمه کاره رها کردند و پس از تشکیل بانک مسکن در ایران، این بانک ادامه عملیات شهرسازی در این منطقه را بر عهده گرفت. این پروژه ساختمانی بسیار بزرگ در سال ۱۳۶۳ پایان یافت و بانک مسکن که در آن زمان مدیریت آن را به عهده داشت اقدام به اجاره آپارتمان مبله و همچنین فروش آپارتمان این مناطق کرد.

 

اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران

 

گفتنی است در همان ابتدای کار که این شهرک ساخته شد، اجازه صدور پایان کار به آن توسط شهرداری تهران داده نشد و این وضعیت تا سال ۱۳۸۲ ادامه یافت و در نهایت در سال ۱۳۸۳ شهرداری تهران با صدور پایان کار برای این مجتمع های مسکونی موافقت کرد و از آن زمان تا به حال اهالی این مجتمع های مسکونی میتوانند از تمامی امکانات شهرداری تهران که بصورت رایگان در اختیار اهالی قرار میدهد استفاده های لازم را ببرند.

در این شهرک کلیه ساختمانهای به ۶ بخش یا فاز تقسیم شده اند که هرکدام بطور کاملا جداگانه دارای موتورخانه، آب و برق جدا شده هستند. کل واحد های آپارتمانی در این منطقه ۲۹۰۱ واحد میباشد که با توجه به زیاد بودن جمعیت در این مناطق انتظار میرود که امکانات شهرداری نیز بطور چشمگیری گسترش پیدا کند و فروشگاههای زیادی از جمله فروشگاه خرید وسایل بازی و یا خرید تخته نرد در این مناطق احداث شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *