اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در قلهک
تیر ۲۲, ۱۳۹۶
اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در جماران
مرداد ۴, ۱۳۹۶

اجاره آپارتمان مبله در لویزان

اجاره آپارتمان مبله در تهران

با سلام خدمت شما همراهان عزیز وب سایت نظام مبله. امروز نیز در خدمت شماییم با یکی دیگر از مطالب آموزشی در خصوص محله های تهران و اینبار با معرفی محله لویزان در خدمت شما هستیم لطفا تا پایان همراه ما باشید.

لویزان در گذشته یکی از دهکده های قدیمی شهر تهران  و از توابع شمیرانات محسوب میشده است. امروزه این محل در منطقه ۴ شهرداری تهران واقع شده است. این محله قدمت دار و پر رفت و آمد از سمت شمال به خیابان ازگل، از جنوب به تپه های شمس آباد و از غرب به حسین آباد ختم میشود. به دلیل دسترسی مناسب این منطقه به تمامی نواحی پر رفت آمد و شلوغ تهران این منطقه را همواره یکی از بهترین مناطق جهت اجاره آپارتمان مبله در تهران معرفی کرده اند.

اهالی قدیمی که در این مناطق سکونت داشتند و زندگی میکردند از گذشته تا کنون دارای زمینه های شغلی فراوانی بوده اند. پیش از باب شدن اجاره آپارتمان مبله در بین این اهالی، در گذشته شغلهایی مثل زراعت، گاوداری، اسلحه سازی و صنایع نظامی در این منطقه رونق داشته است.

در این منطقه خانه های سازمانی بسیاری مخصوص به کارمندان ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین کارکنان صنایع دفاع قرار دارد که به چهارصد دستگاه معروف شده و در شمال لویزان واقع شده است.

حال این محله را از نظر حمل و نقل و دسترسی های محلی مورد بررسی قرار میدهیم. عموم افرادی که به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران میباشند به یک نکته ی بسیار مهم و اساسی دقت میکنند و آن چیزی نیست بجز دسترسی های محلی و راحتی در حمل و نقل های عمومی. در حال حاضر از این محله پایانه ی اتوبوسرانی تندرو شهر تهران که از شهید بهشتی آغاز شده و در انتها به دانشگاه علم و صنعت ختم میشود قرار دارد. دو اتوبان اصلی تهران یعنی اتوبان همت و اتوبان شهید بابایی که مسیرهای شرق به غرب و بلعکس را به یکدیگر متصل میکنند در جنوب این مناطق واقع شده اند.

با توجه به این توضیحات لویزان را میتوان یکی از بهترین مناطق تهران جهت اجاره آپارتمان مبله به حساب آورد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.