اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در اوین درکه

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در جماران
مرداد ۴, ۱۳۹۶
اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در امیرآباد
مرداد ۸, ۱۳۹۶

اجاره آپارتمان مبله در اوین درکه

اجاره آپارتمان مبله در تهران

با سلام خدمت شما بازدیدکنندگان گرامی وب سایت نظام مبله به مدیریت جناب آقای حمیدرضا نظام دوست. در خدمت شما دوستان هستیم با یکی دیگر از مظالب آموزشی این وب سایت از شما خواهشمندیم تا پایان ما را همراهی نمایید.

اوین ( یا با نام قدیمی اذون ) یکی از محله های شمالی تهران و واقع در منطقه ی یک شهرداری تهران و از توابع شمیرانات در بخش شمال و شمال غربی تهران واقع شده است. این محله به دلیل نزدیکی به کوههای شمالی تهران یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران و به همین دلیل در این منطقه اجاره آپارتمان مبله در تهران دارای رونق بسیار زیادی میباشد. این منطقه همانگونه که گفته شد جزو ناحیه های کوهستانی تهران محسوب میشود و از سمت شمال تماما به دامنه های جنوبی رشته کوه البرز و از سمت جنوب به سعادت آباد، از شرق به تپه های ولنجک و از سمت غرب به حصارک ختم میبشود.

این قسمت در گذشته به دلیل آب و هوای مساعد و مناسب یکی از مناطق شاه نشین تهران محسوب میشده است. اما امروزه بیشتر مکانی برای تفریح اهالی شهر تهران به ویژه در روزهای جمعه میباشد.

تعداد بیشماری از اهالی این منطقه در گذشته مردم بومی بوده اند که در گذشته و پیش از گسترش مناطق تهران در این منطقه زندگی میکردند و شغل بیشتر آنها کشاورزی و دامپروری بوده است. اما با گذشت زمان و با ارزش پیدا کردن زمینهای این مناطق این شغلها از رونق افتاده و جای خود را به شغلهای جدیدتری از جمبه خرید و فروش آپارتمان مبله و همچنین اجاره آپارتمان مبله داده اند و این امر به یک تجارت پر سود در میان اهالی این مناطق تبدیل شده است.

رشد و تکامل این منطقه به مرور زمان بدلیل وجود نهرها و رودخانه های مختلف در این منطقه صورت پذیرفته است. این نهرها باعث بوجود آمد زمین های کشاورزی مساعدی در این منطقه و در نتیجه ی آن گسترش روستای اوین و تشکیل محلات مختلف در این منطقه گردید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.