اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در امیرآباد

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در اوین درکه
مرداد ۵, ۱۳۹۶
اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در بازار تهران
مرداد ۱۰, ۱۳۹۶

اجاره آپارتمان مبله در امیرآباد

اجاره آپارتمان مبله در تهران

با سلام و عرض ادب خدمت شما بازدیدکننده ی گرامی. امروز نیز در خدمت شماییم با یکی دیگر از تاپیکهای آموزشی در خصوص اجاره آپارتمان مبله در تهران و اینبار آپارتمان مبله در امیر آباد را بررسی خواهیم کرد. از شما دعوت میکنیم تا انتهای این آموزش مارا همراهی نمایید.

امیرآباد یکی از محله های قدیمی شهر تهران و واقع در منطقه ۶ شهرداری تهران بزرگ میباشد. نام اصلی این خیابان، کارگر شمالی میباشد. از نظر دسترسی محلی میتوان گفت این محله یکی از بهترین محله های تهران میباشد چرا که از سمت شرق به بزرگراه کردستان، از سمت غرب به محله ی گیشا و از سمت شمال به اتوبان همت غرب به شرق که یکی از شاه راههای تهران میباشد و از سمت جنوب به بلوار کشاورز ختم میشود. از لحاظ مراکز تفریحی و خرید نیز این منطقه یکی از مناطق غنی میباشد. مراکز متعدد خرید تخته نرد نیز در این منطقه واقع شده است.

همچنین بخش عظیمی از دانشگاه تهران که یکی از مهمترین دانشگاههای کشور میباشد در این منطقه قرار گرفته است در ضمن سازمانهای مهم ایران نیز در این منطقه واقع شده است که از جمله ی مهمترین آنها میتوانیم به سازمان انرژی اتمی ایران اشاره کنیم.

امیر آباد یکی از مناطق غنی تهران از نظر تاریخی میباشد. تاریح این منطقه به زمان امیرکبیر بازمیگردد. امیرکبیر علاوه بر تغییرات عمرانی که در تمامی کشور داد، این منطقه را در فاصله ۵ کیلومتری تهران آن زمان بنا نهاد. اعتماد السلطنه که یکی از درباریان با نفوذ و همچنین تاریخ نگاران دوران ناصرالدین شاه قاجار بود در این باره نوشته است که در این قریه ی بسیار زیبا ( امیر آباد ) باغها و قنات های متعددی بنا کرده اند و بدلیل وجود آب و هوای مطبوع و دل انگیز در این منطقه اغلب ساکنین تهران و درباریان در آن زمان جهت گذراندن تعطیلات آخر هفته خود به آنجا مراجعه میکردند.

پس در نهایت میتوان گفت که امیرآباد از گذشته تا کنون محل توجه اهالی شهر تهران بوده است و میتواند یکی از گزینه های مناسب جهت اجاره آپارتمان مبله در تهران باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.