اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در خیابان هنگام

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در بازار تهران
مرداد ۱۰, ۱۳۹۶
اجاره آپارتمان مبله در تهران
افتتاح خطوط مترو و تاثیرات آن در اجاره آپارتمان مبله در تهران
مرداد ۲۵, ۱۳۹۶

اجاره آپارتمان مبله در خیابان هنگام

اجاره آپارتمان مبله در تهران

باسلام خدمت بازدیدکنندگان وب سایت نظام مبله. باشماییم بایکی دیگر از تاپیکهای آموزشی در خصوص محله های تهران. امید است تا به اینجای کار تمامی پستهای آموزشی ما مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. در این پست آموزشی پیرامون اجاره آپارتمان مبله در تهران، اینبار آپارتمان مبله در بلوار هنگام که به خیابان هنگام نیز معروف و مشهور است را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

همانطور که گفتیم این بلوار که به خیابان هنگام نیز معروف شده است، از سمت ضلع جنوبی خود به بزرگراه رسالت و از سوی دیگر یعنی بخش شمالی، به بزرگراه شهید بابایی که هر دو مسیر شرق یه غرب تهران میباشند، راه دارد. پس به راحتی و با خیالی آسوده میتوان مسیر شرق به غرب تهران را از این بزرگراهها طی کرد که این خود باعث شده دسترسی اهالی محل به سمت غرب و شرق بسیار آسوده گردد و همچنین اجاره آپارتمان مبله نیز به دلیل همین دسترسی در این محل رونق خاص خود را پیدا کند. این خیابان شلوغ و پرطرفدار تهران که در منطقه ۴ شهرداری شهر تهران واقع شده است، در شمال شرق تهران میباشد.

یکی از امتیازات اصلی این خیابان وجود پارک جنگلی لویزان در این منطقه میباشد. در واقع این خیابان از میان این پارک بسیار زیبا و پهن آور عبور میکند که این خود باعث بوجود آمدن یک فضای زیبا و دلنشین برای این منطقه و همچنین آب و هوای بهتر و خنک تر بویژه در روزهای گرم سال برای این مناطق میباشد. درب اصلی این پارک جنگلی که از منابع ملی ایران و شهر تهران محسوب میشود نیز در این خیابان واقع شده است. مساحت این پارک حدود ۱۱۰۰ هکتار میباشد که همه ساله یکی از جاذبه های گردشگری شهر تهران محسوب میشود.

از نظر حمل و نقل عمومی این خیابان فاقد خط مترو میباشد و در آینده نیز خط مترو به این خیابان نخواهد رسید، اما سایر وسایل حمل و نقل عمومی در این محله پابرجاست. خطوط بسیار زیاد اتوبوسرانی و تاکسیرانی در این محل بصورت ۲۴ ساعته درحال سرویس دهی میباشد که این خود یک مزیت برای اجاره آپارتمان مبله در تهران محسوب میشود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *