اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در سازمان برنامه شمالی
شهریور ۲, ۱۳۹۶
اجاره آپارتمان مبله در تهران
تاریخچه شهر تهران و سابقه اجاره آپارتمان مبله در تهران
شهریور ۸, ۱۳۹۶

اجاره آپارتمان مبله در تهران نو

اجاره آپارتمان مبله در تهران

باسلام و عرض تشکر خدمت شما همراهان گرامی وب سایت نظام مبله بابت حسن همراهی شما با مطالب آموزشی ما در کلیه ی بخش های این وب سایت. امروز نیز با شماییم با یکی دیگر از مطالب آموزشی در خصوص محلات تهران و اینبار محله ی تهران نو را مورد بررسی قرار خواهیم داد. از دوستان علاقمند به اجاره آپارتمان مبله در این منطقه دعوت میشود تا پایان ما را همراهی کنند.

تهران نو نام محله ای واقع در شرق تهران بزرگ میباشد. این منطقه از نظر جغرافیایی و تقسیم مناطق شهرداری تهران در منطقه ۱۳ قرار دارد.

دسترسی این منطقه به محله های نارمک، تهرانپارس و نیروهوایی بسیار خوب و عالی بوده و از سمت شرق با محله های تهران شرق و کوی زینبیه و همچنین از سمت جنوب با خیابان پیروزی و دوشان تپه و از سمت غرب با خیابان نیروهوایی همسایه میباشد که این خود یک مزیت جهت دسترسی به مناطق مختلف و همچنین اجاره آپارتمان مبله در تهران محسوب میشود.

 

اجاره آپارتمان مبله در تهران

 

گفتنی است این محله توسط فرانسوی های مقیم تهران در دوران پهلوی  بنیان گذاری شده و در همان دوران بوده که این افراد در این مناطق زندگی میکردند و شغل اصلی آنها در این منطقه اجاره آپارتمان مبله در تهران بوده است.

وجود فرانسوی ها در این منطقه باعث بوجود آمدن نظم خاصی در این مناطق شده بود، بطوریکه حتی خیابان کشی در این منطقه با سایر مناطق تهران متفاوت است و از نظم خاصی برخوردار میباشد. تمامی خیابانهای این منطقه با بهره گیری از نام مهر نام گذاری شده اند مانند مهربان، مهر افروز، مهرپرور و … اما متاسفانه در سالهای اخیر با بوجود آمدن تغییراتی در این منطقه نام مهر از خیابانها حذف شده است و نامگذاری دیگری جای خود را به این نامها داده اند.

به جرئت میتوان گفت که این محله یکی از خوش مسیرترین و بهترین دسترسی ها را نسبت به سایر مناطق تهران دارد. سامانه اتوبوسرانی تندرو خط تهرانپارس از این منطقه عبور میکند و همچنین خط ۴ مترو تهران که یکی از اصلی ترین خطوط مترو به حساب می آید نیز در این منطقه ایستگاه دارد که این خود میتواند یکی از امتیازات مهم و حیاتی در اجاره آپارتمان مبله در تهران به حساب آید.

باتشکر و سپاس فراوان از شما دوستان عزیز جهت همراهی با این مجموعه آموزشی از شما دعوت به عمل می آوریم تا با سایر آموزشهای ما نیز مارا همراهی نمایید. باتشکر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *