اجاره آپارتمان مبله در تهران

تاریخچه شهر تهران و سابقه اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره آپارتمان مبله در تهران نو
شهریور ۴, ۱۳۹۶
قسمت دوم تاریخچه شهر تهران
شهریور ۹, ۱۳۹۶

تاریخچه شهر تهران و سابقه اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران

باسلام خدمت شما دوستان همراه. از این پس در خدمت شما خواهیم بود با سلسله مطالبی در خصوص شهر تهران و تاریخچه ی این شهر، از تمامی دوستان علاقمند به اجاره آپارتمان مبله در تهران درخواست میشود تا با این سلسله مطالب مارا همراهی نمایند.

همانطور که خیلی از دوستان اطلاع دارند، تهران یا طهران در آن زمان یکی از توابع شهر ری به شمار میرفته است و سابقه ی سکونت در شهرری بسیار بیشتر از خود تهران و طبق تخمینی که در سال ۱۳۹۰ زده شده حدود ۵۰۰۰ سال است. در سال ۱۳۹۳ در نزدیکی منطقه مولوی امروزه اسکلت انسانی پیدا شد که باتوجه به دی ان ای آن سن آنرا حدود ۷۰۰۰ سال تخمین زده اند که این خود باعث برهم خوردن تخمین قبلی یعنی ۵۰۰۰ سال میشود.

این اسکلت که متعلق به یک زن بوده که ۷۰۰۰ سال پیش در شهرری زندگی میکرده، در آخرین حفاری های فاضلاب شهر تهران کشف شد تاریخچه ی زندگی در شهر تهران را دچار تغییر و تحول اساسی کرد.

شهرری پیش از اینکه شهر تهران به این شکل مدرن و امروزی خود شکل بگیرد مرکز توجهات مرکز ایران به شمار میرفت بطوری که بسیاری از آپارتمان های ساخته شده به شکل امروزی که در تمامی نقاط تهران بصورت اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره داده میشود در این شهر واقع بوده است.

شهرری در آن زمان یکی از مهمترین نقاط ایران بشمار میرفته است به سبب اینکه این شهر در مرکز راههای اصلی کشور و بر سر مسیر قزوین، گیلان، قم و مازندران قرار داشته است. بسیاری از مسافرانی که در گذشته قصد سفر به تمامی نقاط ایران را داشته اند در شهرری توقف میکردند و شبی را در یک آپارتمان مبله استراحت میکردند. به همین سبب و بخاطر همین مسافران گذری از این مناطق بود که در آن سالها اجاره آپارتمان مبله در تهران رونق خوبی گرفته بود.

باتشکر از توجه شما عزیزان به این مطلب از شما دعوت به عمل می آوریم که در روزهای آینده با سایر مطالب آموزشی ما را همراهی نمایید. باتشکر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *