اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران
تاریخچه شهر تهران و سابقه اجاره آپارتمان مبله در تهران
شهریور ۸, ۱۳۹۶
اجاره آپارتمان مبله در تهران
قسمت سوم تاریخچه شهر تهران
شهریور ۱۰, ۱۳۹۶

قسمت دوم تاریخچه شهر تهران

باسلام خدمت شما دوستان همراه. باشماییم بایکی دیگر از پستهای آموزشی وب سایت نظام مبله و در ادامه مطلب گذشته در خصوص تاریخچه ی تهران و اجاره آپارتمان مبله در تهران ، این مطلب را تقدیم شما خوبان میکنیم. لطفا مانند گذشته مارا همراهی نمایید.

همانطور که در قسمت قبل گفته شد، شهر تهران بخشی از شهرری به شمار میرفته است و این شهر تمدنی بالغ بر ۷۰۰۰ سال تا کنون داشته است. در این تاپیک آموزشی به بررسی تاریخچه این ۷۰۰۰ سال میپردازیم و همچنین بخشی از تاریخ سیاسی تهران را مورد بررسی قرار میدهیم.

همانطور که گفته شد تهران بر سر راه بسیاری از شاهراههای اصلی آن دوران بوده است و همین سبب بوجود آمدن بسیاری از شغلهای مرتبط با صنعت گردشگری میشد که از جمله ی مهمترین این شغلها میتوانیم به اجاره آپارتمان مبله در تهران اشاره نماییم. اما تمامی این شغلها مثبت نبوده اند. بسیاری از جوانان در آن دوره کاروانهای عبوری از این شاه راهها را طعمه مناسبی میدیدند و شروع به دزدی و چپاول از این کاروانها میکردند که این خود تاثیرات منفی در شغلهای بوجود آمده برای این مناطق داشته است.

تهران در آن دوران به دو قسمت تقسیم شده بود. بخشی که از صنعت گردشگری و اجاره آپارتمان مبله در تهران و همچنین از این رفت و آمدها کسب درآمد میکردند و بخش دیگر این جوانانی بودند که اشتغال کاذب داشتند و این محدوده کانون و اجتماع چپاولگران شده بود. این شیوه و رویه ادامه پیدا کرد تا زمانی که در قزوین شاه تهماسب صفوی بر تخت قدرت نشست و به این اوضاع سرو سامانی اساسی بخشید. از آن روز به بعد تهران محل امنی برای گذر کاروانهای تجاری و همچنین مردم معمولی که قصد گذر از این مناطق را داشتند شده بود و اگر کسی قصد دزدی و چپاول را در سر میپروراند باید منتظر سخت ترین عواقب و مجازات از طرف حکومت میبود.

باتشکر از همراهی شما عزیزان با این مطلب آموزشی. در سایر بخشهای سایت و در ادامه این آموزش نیز سایر تاریخچه تهران و اجاره آپارتمان مبله را مورد بررسی قرار میدهیم. لطفا در ادامه مارا همراهی نمایید. باتشکر

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *