اجاره آپارتمان مبله در تهران

قسمت هفتم تاریخچه اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران
تاریخچه اجاره آپارتمان مبله در تهران
شهریور ۲۰, ۱۳۹۶
قسمت هشتم تاریخچه اجاره آپارتمان مبله در تهران
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶

قسمت هفتم تاریخچه اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران

باسلام خدمت شما دوستان عزیز بازدیدکننده وب سایت نظام مبله. با شماییم با یکی دیگر از سلسله پستهای آموزشی در خصوص تاریخچه تهران و همچنین اجاره آپارتمان مبله در تهران به همراه تاریخچه آن. از شما خواهشمندیم همانند گذشته مارا همراهی بفرمایید.

در این پست این بار ورود نخستین خودرو به تهران و تاثیرات آن بر اجاره آپارتمان مبله در تهران را بررسی خواهیم کرد. نخستین خودروهایی که به ایران وارد شدند کالسکه هایی بودند که دارای دیگ بخار بودند و با فشار بخار کار میکردند. پس از آنها خودروهای فورد کروکی بودند که دارای لاستیک های توپر و مقاومی جهت تردد در جاده های خاکی آن زمان استفاده میشدند. ورود این اتومبیل ها تاثیر شگفتی در اجاره آپارتمان مبله در تهران داشت. چراکه همه روزه افراد بسیار زیادی با این خودروها جابجا میشدند که همین جابجایی سبب تردد راحت تر و در نتیجه ی آن ورود افراد بیشتر به تهران میشد. این افراد جهت ماندن و اقامت در این شهر بزرگ نیازمند آپارتمان مبله بودند که این خود سبب رونق بازار اجاره آپارتمان مبله در تهران شد.

پس از این ماشین ها در طول سالیان مختلف خودروهای جدید نیز وارد تهران شدند که از جمله ی آنها خودرویی بود شبیه به وانت های امروزی که به آنها ماشین لاری گفته میشد. از این ماشین لاری ها برای حمل بار و مسافر استفاده های زیادی میشده است. لازم به ذکر است که نخستین خودروهایی که وارد تهران شدند همگی در زمان مظفرالدین شاه قاجار بوده اند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.