اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران محله طرشت

اجاره آپارتمان مبله در خیابان شریعتی
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۵
اجاره آپارتمان مبله در تهران بلوار میرداماد
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵

اجاره آپارتمان مبله در تهران محله طرشت

آپارتمان مبله

یکی از محلات قدیمی و دیدنی تهران طرشت است که در شمال شرق میدان آزادی قرار گرفته است. اجاره واحد ها، اجاره سوئیت ها، اجاره آپارتمان مبله بسیاری را می توان در این ناحیه یافت که بسته به موقعیت ساخت و نزدیکی به امکانات در رده های قیمتی متفاوتی (البته نه چندان دور از هم) قرار دارند. اجاره آپارتمان مبله در طرشت به دلایلی بسیاری که به آن ها خواهیم پرداخت از اهمیت و اولویت برخوردار است.

یکی از ولایلی که اجاره آپارتمان مبله در تهران و در محله طرشت و حوالی میدان آزادی را دارای اهمیت کرده است، نزدیکی به تردد مسافران به ویژه مسافران ترمینال آزادی است. از طرفی محله طرشت میدان آزادی دارای دو مسجد به نام‌های حضرت علی اصغر و امام حسن عسگری و از مناطق بسیار قدیمی تهران است که می توان گفت از زمان سلجوقیان پابرجا بوده است.

در محدود محله طرشت، محله های جدیدی بسیاری به وجود امده است که به سهولت با حمل و نقل شهری در دسترس می باشد. از جمله محله‌های تهران ویلا، دریان نو، آریاشهر، شهرآرا، شهرک شهید فکوری که امروز از محله های پر رفت و آمد و بسیار مهم در تهران محسوب می شود و ضرورت اجاره آپارتمان مبله را در این مناطق بسیار پر اهمیت کرده است.

بیشتر اجاره آپارتمان مبله در این منطقه یک خوابه و گاهی دو خوابه است که به آسانسور دسترسی دارند و دارای مبلمانی شیک و زیبا می باشند. آشپزخانه اجاره آپارتمان مبله در تهران در این منطقه غالباً مجهز به یخچال فریزر،گاز فر دار، ماکروفر،ساندویچ ساز، چرخ گوشت، غذاساز، آبمیوه گیری، سرویس چند پارچه ظروف غذاخوری کامل، سرویس بهداشتی کامل و تمیز (ایرانی و فرنگی)، دارای میز آرایش به همراه آینه بزرگ، جاکفشی ۳ طبقه و سایر امکانات رفاهی کامل که در اغلب آپارتمان های مبله آن می توانید استفاده کنید. گاهی در برخی از آپارتمان های اجاره ای این منطقه سرایدار موظف به جمع اوری زباله می باشد که این امر جهت رفاه حال شما می باشد.

حمل و نقل شهری و دسترسی به تاکسی های خطی و عبوری و اتوبوس خط واحد فراوان و ساده می باشد. از سمت غرب به اتوبان شیخ فضل الله از سمت شمال به اتوبان همت و حکیم و از جنوب به خیابان آزادی دسترسی خواهید داشت. همچنین دسترسی به مراکز خرید و نزدیک به اجاره آپارتمان مبله در تهران در این محله به سادگی وجود دارد. استخر صنعتی شریف که برای عموم آزاد است، در نزدیکی این منطقه و در فاصله زمانی بسیار کوتاه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *